Business Administration Assistent

Náplň práce

  • Úkolem bude získávání zajímavých obchodních příležitostí tzv. generování leadů, správa aktuální kontaktů v CRM a dojednávání případných obchodních jednání.
  • Komunikace s novými zákazníky a možnost asistence při tvorbě obchodní strategie.
  • Případně cokoliv, co vás baví a bude pro nás přínosem.

Požadujeme

  • Pečlivého a zodpovědného studenta/studentku posledního ročníku s ambicemi do mezinárodního businessu, který/která dokáže komunikovat v AJ.
  • Výhodou jsou i jiné jazyky, absolvované zahraniční stáže nebo praxe v business developmentu.
  • Hledáme také člověka samostatného s tvůrčím myšlením, který se nebojí nepoznaného a má chuť seberealizace ještě než opustí brány školy.

Nabízíme

  • Placenou stáž na 2 dny v týdnu po dobu 3 měsíců v softwarové firmě, která se zaměřuje na tvorbu mobilních aplikací a videoték do celého světa (např. Voyo, HBO Go, O2TV a mnoho dalších).
  • Praxi zaměřenou na obchod a administrativu v české firmě sídlící v technologickém parku, JIC – Intech.
  • Široký rozhled díky působení na mezinárodních trzích v USA, SAE, Rakousku a dalších zemích.
  • Z toho pohledu se jedná o velmi vzácnou příležitost a zkušenost.
  • Komunikaci s klienty z celého světa, využití jazykových schopností a obchodních dovedností v reálném životě – což mnoho firem ocení, a třeba u nás dostaneš, po dokončení školy, nabídku nastoupit na plný úvazek.
  • Prostředí, ve kterém dostaneš možnost se vyjádřit, něco změnit nebo vylepšit systém.

Životopis neposílejte. Zavolejte na 607 057 229 a během 30 vteřin nás přesvědčte, že právě Vás bychom měli pozvat na pohovor.