Business developer

Náplň práce

  • Spolupráce na definování obchodní strategie společnosti a prodeje jejich služeb
  • Příprava obchodních plánů a studií proveditelnosti
  • Aktivní identifikování nových příležitostí, generování leadů
  • Kontakt s novými zákazníky a příprava smluv
  • Rozvíjení spolupráce se současnými zákazníky z ČR i zahraničí
  • Zpracovávání a vyjednávání smluv a dodatků
  • Účast na konferencích v ČR i zahraničí

Požadujeme

  • Technické vzdělání a znalosti vývoje software
  • Prokazatelné obchodní dovednosti
  • Zkušenosti se CRM systémy výhodou
  • Skvělé komunikační a prezentační dovednosti
  • Cit pro obchod a umění prodat služby v ČR i zahraničí
  • Anglický jazyk nezbytný, ostatní jazyky výhodou

Nabízíme

  • Rostoucí brněnská společnost kombinující profesionální přístup se zábavou
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v mladém kolektivu s profesionály, kteří jsou vítězové mnoha mezinárodních soutěží a jsou držiteli mnoha ocenění
  • Pestrost projektů díky vývoji software na zakázku a vývoji vlastních produktů
  • Působení na českém, rakouském, americkém a arabském trhu
  • Tvůrčí pracovní prostředí v moderních prostorách
  • Vynikající platové podmínky, provizi z prodeje
  • Služební cesty po ČR i zahraničí
  • Vzdělávací kurzy dle potřeby
  • Spolupráci ihned