Produktový manažer

Náplň práce

  • Vedení inovativního softwarového produktu v oblasti aplikací pro mobilní a Smart TV zařízení, poskytujících video a živé televizní vysílání
  • Určování vize, směru a obsahu produktu v produktové roadmap
  • Plánování produktových verzí v rámci iterativního vývoje
  • Komunikace se zákazníky, reflexe jejich potřeb a zpracování zpětné vazby v rámci rozvoje produktu
  • Spolupráce s obchodním a projektovým týmem

Požadujeme

  • Zkušenosti s vedením IT projektů a produktů
  • Zkušenosti s nastavováním obchodních modelů
  • Nadšení pro mobilní a Smart TV aplikace
  • Strukturovaný přistup
  • Cit pro jednání se zákazníky z celého světa
  • Výhodou je znalost / zkušenost se SCRUM, PM certifikace
  • Výhodou zkušenosti a kontakty ze světa médií
  • Anglický jazyk podmínkou

Nabízíme

  • Rostoucí brněnská společnost kombinující profesionální přístup se zábavou
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v mladém kolektivu s profesionály, kteří jsou vítězové mnoha mezinárodních soutěží a jsou držiteli mnoha ocenění
  • Pestrost projektů díky vývoji software na zakázku a vývoji vlastních produktů
  • Působení na světovém trhu
  • Tvůrčí pracovní prostředí v moderních prostorách
  • Vynikající platové podmínky
  • Spolupráce ihned