Projektový manažer

Náplň práce

  • Vedení projektů v oblasti vývoje mobilních a Smart TV aplikací
  • Plná zodpovědnost za projekty od převzetí požadavků do zveřejnění aplikací
  • Intenzivní komunikace se zákazníky a týmem

Požadujeme

  • Zkušenosti ve vedení IT projektů
  • Nadšení pro mobilní a Smart TV aplikace
  • Strukturovaný přistup
  • Znalost metodologie PM
  • Cit pro jednání se zákazníky z celého světa
  • Time management, schopnost pracovat paralelně na více projektech
  • Výhodou je znalost / zkušenost se SCRUM.
  • Výhodou PM certifikace
  • Anglický jazyk podmínkou

Nabízíme

  • Rostoucí brněnská společnost kombinující profesionální přístup se zábavou
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v mladém kolektivu s profesionály, kteří jsou vítězové mnoha mezinárodních soutěží a jsou držiteli mnoha ocenění
  • Pestrost projektů díky vývoji software na zakázku a vývoji vlastních produktů
  • Působení na světovém trhu
  • Tvůrčí pracovní prostředí v moderních prostorách
  • Vynikající platové podmínky
  • Spolupráce ihned