Systémový integrátor

Náplň práce

  • Integrace rozhraní zákaznických streamovacích serverů do jednotného rozhraní vlastního OTT produktu
  • Vývoj/integrace komponent OTT řešení jako DRM servery, Recommendation Engine, Subscriber Management System apod.
  • Systematická dokumentace integračních postupů
  • Poskytování konzultací pro integrátory na zákaznické straně
  • Automatické testování integrovaného systému
  • Spolupráce s obchodním a projektovým týmem

Co je pro nás důležité?

  • Zkušenosti s integrací a vývojem serverových řešení
  • Znalost problematiky streamování a OTT architektury
  • Znalost operačního systému Linux, skriptování a souvisejících technologií
  • Znalost databází
  • Znalost Docker
  • Znalost technologií CDN, DRM výhodou
  • Znalost některé ze serverových technologií jako Node.js, PHP, .NET, Python, C#, Amazon Web Services podmínkou, více z uvedených technologií je výhodou
  • Znalosti z oblasti frameworků pro unit a system testování
  • Výhodou znalosti z oblasti Nginx, HAProxy, Varnish, Git
  • Anglický jazyk podmínkou

Proč s námi?

  • Rostoucí brněnská společnost kombinující profesionální přístup se zábavou
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v mladém kolektivu s profesionály, kteří jsou vítězové mnoha mezinárodních soutěží a jsou držiteli mnoha ocenění
  • Pestrost projektů díky vývoji software na zakázku a vývoji vlastních produktů
  • Působení na světovém trhu
  • Tvůrčí pracovní prostředí v moderních prostorách
  • Zajímavé platové podmínky
  • Spolupráce ihned