Tester mobilních a smart TV aplikací

Příprava aplikací pro leadery ve světě TV a videa by nebyla možná bez schopných a talentovaných vývojářů. V současné době je poptávka po našich službách natolik velká, že neustále rozšiřujeme tým o další a další talenty. Jednou z důležitých pozic v našem týmu je i tester mobilních a smart TV aplikací.

Náplň práce

  • Testování aplikací na mobilních, Smart TV zařízeních a herních konzolách
  • Zpracování zadání a příprava test casů
  • Systematická práce s bug tracking systémy, především JIRA
  • Práce s aplikačními obchody
  • Spolupráce s projektovým týmem

Co je pro nás důležité?

  • Přehled v oblasti mobilních technologií
  • Anglický jazyk
  • Zkušenosti s testováním mobilních nebo Smart TV aplikací výhodou
  • Znalosti streamovacích technologií výhodou
  • Pečlivost a systematický přístup
  • Proaktivita

Proč s námi?

  • Rostoucí brněnská společnost kombinující profesionální přístup se zábavou
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v mladém kolektivu s profesionály, kteří jsou vítězové mnoha mezinárodních soutěží a jsou držiteli mnoha ocenění
  • Pestrost projektů díky vývoji software na zakázku a vývoji vlastních produktů
  • Působení na světovém trhu
  • Tvůrčí pracovní prostředí v moderních prostorách
  • Zajímavé platové podmínky
  • Spolupráce ihned